Shenzhen Chinasky Laser Technology Co., Ltd. គឺជាក្រុមហ៊ុនផលិត និងអ្នកផ្គត់ផ្គង់ដែលមានជំនាញវិជ្ជាជីវៈបំផុត នៃម៉ាស៊ីនឆ្លាក់ដែកជ្រៅ 100w នៅក្នុងប្រទេសចិន។ សូមជឿជាក់ក្នុងការទិញម៉ាស៊ីនឆ្លាក់ដែកជ្រៅ 100w ដែលមានគុណភាពខ្ពស់ជាមួយនឹងការធានារយៈពេល 2 ឆ្នាំពីរោងចក្ររបស់យើង។ យើងក៏ទទួលយកការបញ្ជាទិញតាមតម្រូវការផងដែរ។
ការណែនាំអំពីផលិតផល
ម៉ាស៊ីនឆ្លាក់លោហធាតុជ្រៅ 100W គឺជាឧបករណ៍ឆ្លាក់ដែកដែលមានភាពជាក់លាក់ខ្ពស់ ប្រើដើម្បីសម្រេចបានការឆ្លាក់ជ្រៅ 2.5D លើលោហធាតុដូចជាដែកអ៊ីណុក ទង់ដែង និងអាលុយមីញ៉ូម។
លក្ខណៈពិសេសផលិតផល
ធន់នឹងការពាក់-ម៉ាស៊ីនឆ្លាក់លោហធាតុជ្រៅ 100W ប្រើប្រាស់-ឡាស៊ែរជាតិសរសៃដែលមានអាំងតង់ស៊ីតេខ្ពស់ និងស៊ុមអាលុយមីញ៉ូមដែលធានាបាននូវអាយុកាលសេវាកម្មបន្តរយៈពេលវែងជាង 8 ឆ្នាំ។
សមត្ថភាពឆ្លាក់ជ្រៅ៖ម៉ាស៊ីននេះប្រើច្រើន-ស្រទាប់ ច្រើន-ដំណើរការឆ្លងកាត់ ដើម្បីសម្រេចបានជម្រៅនៃការឆ្លាក់ដែកពី 3-5mm។
ប្រសិទ្ធភាពខ្ពស់-ផលិតកម្ម៖ដោយប្រើ-ឡាស៊ែរជាតិសរសៃដែលមានថាមពលខ្ពស់ និងយុទ្ធសាស្ត្រដំណើរការជាស្រទាប់ ល្បឿនឆ្លាក់អាចឡើងដល់ 3000mm/min។
ការដាក់ពាក្យ
ម៉ាស៊ីនឆ្លាក់លោហធាតុ 100W អាចត្រូវបានប្រើសម្រាប់ការសម្គាល់ផ្នែកឧស្សាហកម្ម ការឆ្លាក់ផ្សិត ការផលិតកាក់មាស និងមេដាយ ការឆ្លាក់គ្រឿងអលង្ការ និងកែច្នៃសិប្បកម្មដែក។
សំណួរគេសួរញឹកញាប់
Q: តើអ្នកគាំទ្រឧបករណ៍ផ្ទាល់ខ្លួនទេ?
ចម្លើយ៖ បាទ។ យើងអាចផ្តល់នូវ OEM/ODM និងដំណោះស្រាយការប្ដូរតាមបំណងតាមតម្រូវការរបស់អតិថិជន។
Q: តើពេលវេលាដឹកជញ្ជូនធម្មតាគឺជាអ្វី?
A: ឧបករណ៍ស្តង់ដារជាធម្មតាត្រូវបានចែកចាយក្នុងរយៈពេល 1-6 សប្តាហ៍ អាស្រ័យលើការកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ និងបរិមាណនៃការបញ្ជាទិញ។
Q: តើខ្ញុំអាចទៅមើលរោងចក្របានទេ?
ចម្លើយ៖ បាទ។ អតិថិជនត្រូវបានស្វាគមន៍ក្នុងការកំណត់ពេលមកទស្សនារោងចក្រ និងខ្សែសង្វាក់ផលិតកម្មរបស់យើង។
សំណួរ: តើម៉ាស៊ីនឆ្លាក់ដែកជ្រៅ 100W មានភាពស្មុគស្មាញក្នុងការដំឡើងទេ?
A: ទេ ម៉ាស៊ីនត្រូវបានផ្គុំយ៉ាងពេញលេញ។ គ្រាន់តែភ្ជាប់ថាមពល និងសូហ្វវែរ យោងទៅតាមការណែនាំដើម្បីចាប់ផ្តើមវា។
សំណួរ៖ តើវាត្រូវបានសម្អាត និងថែទាំយ៉ាងដូចម្តេច?
ចម្លើយ៖ ការសម្អាតផ្លូវដែក ផ្ទៃការងារ និងរន្ធខ្យល់ឱ្យបានទៀងទាត់នឹងរក្សាបាននូវប្រតិបត្តិការប្រកបដោយប្រសិទ្ធភាព។
ស្លាកក្តៅ: ម៉ាស៊ីនឆ្លាក់ដែកជ្រៅ 100w ប្រទេសចិន ម៉ាស៊ីនឆ្លាក់ដែកជ្រៅ 100w ក្រុមហ៊ុនផលិត អ្នកផ្គត់ផ្គង់រោងចក្រ
ប៉ារ៉ាម៉ែត្របច្ចេកទេស
| គំរូ | HT-3DF100 |
| ថាមពលឡាស៊ែរ | 100W |
| រលកឡាស៊ែរ | 1064 nm |
| ភាពញឹកញាប់នៃការធ្វើម្តងទៀត | 0-100 kHz |
| គុណភាពពន្លឺ | <2 |
| ល្បឿនឆ្លាក់ | តិចជាង ឬស្មើនឹង 7000 mm/s |
| ទទឹងបន្ទាត់អប្បបរមា | 0.01 ម។ |
| តួអក្សរអប្បបរមា | 0.15 ម។ |
| ភាពជាក់លាក់ម្តងទៀត | ±0.002 |
| ការផ្គត់ផ្គង់ថាមពល | 110-220V / 50Hz-60Hz តែមួយ |
| អំណាចសុចរិតភាព | 1000 W |
| ប្រព័ន្ធប្រតិបត្តិការ | Win7/Win10 |
| វិធីសាស្រ្តត្រជាក់ | សាងសង់ឡើង-ក្នុងម៉ាស៊ីនត្រជាក់ |
| ចំណុចប្រទាក់គ្រប់គ្រង | ច្រក USB ស្តង់ដារ |
| ជួរឆ្លាក់ | 100x100mm-300x300mm ជាជម្រើស |


