Shenzhen Chinasky Laser Technology Co., Ltd. គឺជាក្រុមហ៊ុនផលិត និងផ្គត់ផ្គង់ដែលមានជំនាញវិជ្ជាជីវៈបំផុតមួយ នៃម៉ាស៊ីនឡាស៊ែរឆ្លាក់ជម្រៅដែកនៅក្នុងប្រទេសចិន។ សូមប្រាកដក្នុងការទិញម៉ាស៊ីនឡាស៊ែរឆ្លាក់ជម្រៅដែកដែលមានគុណភាពខ្ពស់ជាមួយនឹងការធានារយៈពេល 2 ឆ្នាំពីរោងចក្ររបស់យើង។ យើងក៏ទទួលយកការបញ្ជាទិញតាមតម្រូវការផងដែរ។
ការណែនាំ
ម៉ាស៊ីនឡាស៊ែរឆ្លាក់ជម្រៅលោហៈគឺជា-ឧបករណ៍ឆ្លាក់ដែកដែលមានភាពជាក់លាក់ខ្ពស់ដែលសមរម្យសម្រាប់ដំណើរការជាបាច់នៃផ្នែកលោហៈ និងធាតុផ្សំនៃរចនាសម្ព័ន្ធច្បាស់លាស់។ វាអាចសម្រេចបាននូវការឆ្លាក់យ៉ាងជ្រៅនៃតួអក្សរតូច លំនាំស្មុគស្មាញ និងអាចធ្វើឡើងវិញបានខ្ពស់។
អត្ថប្រយោជន៍
ខ្ពស់-ការឆ្លាក់ច្បាស់លាស់
ទំហំតួអក្សរអប្បបរមាគឺ 0.15 មីលីម៉ែត្រ ជាមួយនឹងភាពអាចធ្វើឡើងវិញបាននៃ ± 0.002 មីលីម៉ែត្រ ដែលធានាបាននូវការសម្គាល់ជាប់គ្នានៅទូទាំងផ្នែកនៃផ្នែក។
ដំណើរការលឿន
ល្បឿនឆ្លាក់រហូតដល់ 7000mm/s ដែលមានប្រសិទ្ធភាពក្នុងការបំពេញផ្នែកដែកយ៉ាងជ្រៅ និងធាតុផ្សំនៃរចនាសម្ព័ន្ធច្បាស់លាស់។
ប្រតិបត្តិការងាយស្រួល
គាំទ្រប្រព័ន្ធ Win7/Win10 ចំណុចប្រទាក់ USB ស្តង់ដារ ប្រតិបត្តិការសាមញ្ញ និងការរួមបញ្ចូលដ៏ងាយស្រួលជាមួយនឹងដំណើរការផលិតដែលមានស្រាប់។
កម្មវិធី
ដំណើរការដែកសន្លឹក៖ការឆ្លាក់ជ្រៅនៃផ្នែកដែកបាច់ ធ្វើអោយប្រសើរឡើងនូវប្រសិទ្ធភាពផលិតកម្ម និងភាពស៊ីសង្វាក់នៃការសម្គាល់។
ការផលិតផលិតផលដែកអ៊ីណុក៖ការឆ្លាក់លេខសៀរៀល លេខកូដ QR និងបាកូដយ៉ាងច្បាស់លាស់។
ប្រអប់ដែក និងស្រោម៖សម្រេចបាន-សញ្ញាសម្គាល់ធន់នឹងការពាក់នៅលើប្រអប់ឧបករណ៍ និងប្រអប់ឧបករណ៍។
ការសម្គាល់បន្ទាប់ពីការផ្សារនៃសមាសធាតុរចនាសម្ព័ន្ធច្បាស់លាស់:ភាពជាក់លាក់ខ្ពស់-ការឆ្លាក់ផ្សិត និងផ្នែកឧបករណ៍។
សំណួរគេសួរញឹកញាប់
សំណួរ៖ តើវាអាចឆ្លាក់លើផ្ទៃកោងបានទេ?
ចម្លើយ៖ ទេ តារាងការងារអ័ក្ស-ផ្តោតសំខាន់ និង Z- ថេរត្រូវបានរចនាឡើងសម្រាប់ផ្ទៃរាបស្មើ ឬជិត។ បំណែកការងារត្រូវតែបង្ហាញកាត់កែងទៅនឹងធ្នឹមឡាស៊ែរ។ សម្រាប់ផ្ទៃកោង ប្រព័ន្ធផ្ដោតថាមវន្ត 3D ពិត ឬការភ្ជាប់អ័ក្សបង្វិលគឺត្រូវបានទាមទារ។
សំណួរ៖ តើកម្មវិធីទទួលយកប្រភេទឯកសារអ្វី?
A: ប្រព័ន្ធដំណើរការជាមួយឯកសារវ៉ិចទ័រស្តង់ដារ (AI, DXF, DWG, PLT) សម្រាប់គ្រោង និងឡូហ្គោ និងរូបភាពផែនទី (BMP, JPG) សម្រាប់ការឆ្លាក់ខ្នាតប្រផេះ។ កម្មវិធីបំប្លែងធាតុបញ្ចូលទាំងនេះទៅក្នុងផ្លូវឧបករណ៍ដែលមានស្រទាប់សម្រាប់ការឆ្លាក់ជ្រៅ។
សំណួរ: តើម៉ាស៊ីនឡាស៊ែរឆ្លាក់ជម្រៅលោហៈងាយស្រួលដំណើរការទេ?
ចម្លើយ៖ បាទ ម៉ាស៊ីនមកជាមួយកម្មវិធីដែលងាយស្រួលប្រើសម្រាប់អ្នកប្រើប្រាស់ - ដោយផ្អែកលើប្រព័ន្ធប្រតិបត្តិការ Windows។ ចំណុចប្រទាក់កម្មវិធីអនុញ្ញាតឱ្យមានការកែតម្រូវយ៉ាងងាយស្រួលនៃថាមពលឡាស៊ែរ ប្រេកង់ជីពចរ និងប៉ារ៉ាម៉ែត្រផ្សេងទៀត។ លើសពីនេះ វាគាំទ្រការនាំចូលឯកសាររចនាទូទៅ ដែលធ្វើឱ្យវាអាចចូលប្រើបានសម្រាប់ទាំងអ្នកប្រើប្រាស់ថ្មី និងបទពិសោធន៍។
សំណួរ៖ តើខ្ញុំអាចផ្ញើគំរូ ឬវីដេអូសម្រាប់ការធ្វើតេស្តដំណើរការបានទេ?
ចម្លើយ៖ បាទ យើងលើកទឹកចិត្តយ៉ាងខ្លាំង។ អ្នកអាចផ្ញើគំរូរូបវន្តរបស់អ្នកទៅកាន់រោងចក្ររបស់យើងសម្រាប់ការវាយតម្លៃដំណើរការដោយឥតគិតថ្លៃ។ ម៉្យាងទៀត អ្នកអាចផ្ញើវីដេអូគំរូរបស់អ្នកមកយើង ហើយក្រុមរបស់យើងនឹងវិភាគវា ដើម្បីបញ្ជាក់ពីលទ្ធភាពរបស់វា និងណែនាំម៉ាស៊ីនល្អបំផុតសម្រាប់គម្រោងរបស់អ្នក។
សំណួរ៖ តើអ្វីជាការធានារបស់អ្នក និងសេវាកម្មក្រោយពេល-លក់?
A: យើងបម្រុងទុកប្រភពឡាស៊ែរ និងសមាសធាតុម៉ាស៊ីនរបស់យើងជាមួយនឹងការធានាដ៏រឹងមាំ (2 ឆ្នាំសម្រាប់ប្រភពឡាស៊ែរ 1 ឆ្នាំសម្រាប់ម៉ូដែលទាំងមូល) ។ បណ្តាញលក់បន្ទាប់ពី-សកលរបស់យើងផ្តល់នូវការគាំទ្រជាបន្តបន្ទាប់ រួមទាំងគ្រឿងបន្លាស់ដែលងាយស្រួលរក ការដោះស្រាយបញ្ហាពីចម្ងាយ និងជាជម្រើសនៅលើ-សេវាកម្មគេហទំព័រ ដើម្បីកាត់បន្ថយពេលវេលារងចាំ។
ស្លាកក្តៅ: ម៉ាស៊ីនឡាស៊ែរ engraving ជម្រៅលោហៈ, ប្រទេសចិន ជម្រៅដែក engraving ម៉ាស៊ីនឡាស៊ែរ ក្រុមហ៊ុនផលិត អ្នកផ្គត់ផ្គង់ រោងចក្រ
ប៉ារ៉ាម៉ែត្របច្ចេកទេស
| គំរូ | HT-F60 |
| ថាមពលឡាស៊ែរ | 60W |
| រលកឡាស៊ែរ | 1064 nm |
| ភាពញឹកញាប់នៃការធ្វើម្តងទៀត | 0-100KHZ |
| គុណភាពពន្លឺ | <2 |
| ល្បឿនឆ្លាក់ | តិចជាង ឬស្មើនឹង 7000mm/s |
| ទទឹងបន្ទាត់អប្បបរមា | 0.01 ម។ |
| តួអក្សរអប្បបរមា | 0.15 ម។ |
| ភាពជាក់លាក់ម្តងទៀត | ±0.002 |
| ការផ្គត់ផ្គង់ថាមពល | 110-220V / 50Hz-60Hz តែមួយ |
| អំណាចសុចរិតភាព | 500W |
| ប្រព័ន្ធប្រតិបត្តិការ | Win7/Win10 |
| វិធីសាស្រ្តត្រជាក់ | ការធ្វើឱ្យត្រជាក់ខ្យល់ដែលភ្ជាប់មកជាមួយ |
| ចំណុចប្រទាក់គ្រប់គ្រង | ច្រក USB ស្តង់ដារ |
| ជួរឆ្លាក់ | 100x100mm-300x300mm ជាជម្រើស |



