Shenzhen Chinasky Laser Technology Co., Ltd. គឺជាក្រុមហ៊ុនផលិត និងអ្នកផ្គត់ផ្គង់ដែលមានជំនាញវិជ្ជាជីវៈបំផុត នៃម៉ាស៊ីនសម្គាល់ឡាស៊ែរ uv 10w នៅក្នុងប្រទេសចិន។ សូមធានាក្នុងការទិញម៉ាស៊ីនសម្គាល់ឡាស៊ែរ uv 10w ដែលមានគុណភាពខ្ពស់ជាមួយនឹងការធានារយៈពេល 2 ឆ្នាំពីរោងចក្ររបស់យើង។ យើងក៏ទទួលយកការបញ្ជាទិញតាមតម្រូវការផងដែរ។
លក្ខណៈ
ភាពឆបគ្នាដោយគ្មានថ្នេរជាមួយឧបករណ៍ដកផ្សែង
ដំណើរការសម្គាល់ឧស្សាហកម្មជារឿយៗបង្កើតនូវផ្សែងតូចៗ ឬសំណល់ (ជាពិសេសនៅពេលធ្វើការជាមួយផ្លាស្ទិច ឬសម្ភារៈស្រោប)-បញ្ហាប្រឈមដែលអាចប៉ះពាល់ដល់គុណភាពខ្យល់នៅកន្លែងធ្វើការ ខូចឧបករណ៍តាមពេលវេលា ឬបំពានបទប្បញ្ញត្តិបរិស្ថាន។ ម៉ាស៊ីនសម្គាល់ឡាស៊ែរកាំរស្មី UV ដោះស្រាយបញ្ហានេះដោយការរចនាភាពឆបគ្នាជាសកលជាមួយនឹងឧបករណ៍ដកផ្សែងតាមស្តង់ដារភាគច្រើន ប្រែក្លាយវាទៅជាដំណោះស្រាយដែលកាន់តែស្អាត និងអនុលោមតាមខ្សែផលិតកម្មរបស់អ្នក។
មានស្ថេរភាព ឧស្សាហកម្ម-សមាសធាតុថ្នាក់ទី
ប្រព័ន្ធនេះត្រូវបានសាងសង់ឡើងជាមួយនឹង-ឧបករណ៍វាស់កំដៅឧស្សាហកម្មដែលមានប្រសិទ្ធភាពខ្ពស់ និងប្រភពឡាស៊ែរ UV{1}}អាយុកាលវែង។ គ្រឹះដ៏រឹងមាំនេះធានានូវទីតាំងធ្នឹមជាប់លាប់ និងទិន្នផលថាមពល ដែលអនុញ្ញាតឱ្យម៉ាស៊ីនរក្សាបាននូវគុណភាពសម្គាល់ច្បាស់លាស់ និងដំណើរការល្បឿនលឿន-ខ្ពស់លើប្រតិបត្តិការបន្តយូរអង្វែង។
ដំណោះស្រាយ OEM/ODM ជាជម្រើស
តម្រូវតាមម៉ាក និងតម្រូវការផលិតកម្មរបស់អ្នក។ យើងទទួលស្គាល់គំរូទូទៅមិនដំណើរការសម្រាប់គ្រប់អាជីវកម្មទាំងអស់។ វេទិកាម៉ាស៊ីននេះអាចប្រើបានសម្រាប់កិច្ចសហប្រតិបត្តិការ OEM/ODM ដែលអនុញ្ញាតឱ្យមានការប្ដូរតាមបំណងចាប់ពីស្លាកយីហោឯកជន -ទៅផ្នែករឹង។ អ្នកអាចបញ្ជាក់ថាមពលប្រភពឡាស៊ែរ តំបន់សម្គាល់ និងការរួមបញ្ចូលឧបករណ៍ប្រើប្រាស់ផ្ទាល់ខ្លួន ដើម្បីបង្កើតដំណោះស្រាយដែលសមឥតខ្ចោះទៅក្នុងខ្សែផលិតផល ឬដំណើរការផលិតរបស់អ្នក។ នេះធានាថាផលិតផលចុងក្រោយត្រូវតម្រឹមយ៉ាងជាក់លាក់ជាមួយនឹងតម្រូវការបច្ចេកទេស និងទីតាំងទីផ្សាររបស់អ្នក។
កម្មវិធី
1. ការវេចខ្ចប់ Semiconductor និង IC:
ចាំបាច់សម្រាប់ការសម្គាល់លេខកូដអក្សរក្រមលេខ ឡូហ្គោ និងកូដម៉ាទ្រីសទិន្នន័យ 2D ល្អមែនទែន ដោយផ្ទាល់ទៅលើបន្ទះសៀគ្វីរួមបញ្ចូលគ្នា (IC) ស៊ុមនាំមុខ និងកញ្ចប់ឧបករណ៍ពាក់កណ្តាលចម្លងផ្សេងទៀត។ ភាពជាក់លាក់ខ្ពស់ការពារការខូចខាតដល់មីក្រូអេឡិចត្រូនិចដ៏ឆ្ងាញ់ ធានានូវមុខងារខណៈពេលដែលផ្តល់នូវសញ្ញាសម្គាល់ដែលអាចអានបានជាអចិន្ត្រៃយ៍សម្រាប់ការផ្ទៀងផ្ទាត់ និងការតាមដានខ្សែសង្វាក់ផ្គត់ផ្គង់។
2. ការផលិតឧបករណ៍ និងឧបករណ៍ឆ្លាតវៃ៖
ល្អឥតខ្ចោះសម្រាប់ការអនុវត្តនិមិត្តសញ្ញាអចិន្ត្រៃយ៍ សោភ័ណភាព វិញ្ញាបនប័ត្របទប្បញ្ញត្តិ (CE, RoHS) និងព័ត៌មានគំរូលើផ្ទៃប៉ូលានៃគ្រឿងប្រើប្រាស់ក្នុងផ្ទះ (ទូទឹកកក ម៉ាស៊ីនបោកគក់) និងគ្រឿងអេឡិចត្រូនិក (ស្មាតហ្វូន ថេបប្លេត កុំព្យូទ័រយួរដៃ) ដោយមិនបង្ករឱ្យមានការបែក ឬឆេះមីក្រូ-។
3. ការកំណត់អត្តសញ្ញាណឧបករណ៍ និងគ្រឿងម៉ាស៊ីន៖
ផ្តល់នូវការសម្គាល់ដែលធន់នឹងការពាក់ ធន់នឹងការពាក់សម្រាប់ឧបករណ៍ឧស្សាហកម្ម ឧបករណ៍កាត់ និងសមាសធាតុម៉ាស៊ីន។ វាអាចសម្គាល់ជាអចិន្ត្រៃយ៍នូវលេខសៀរៀល ស្លាកសញ្ញាម៉ាក និងទំហំជាក់លាក់ដោយផ្ទាល់ទៅលើដែករឹង គន្លឹះ carbide និងផ្ទៃឧបករណ៍ដែលស្រោបដោយធានានូវភាពស្របច្បាប់ពេញមួយអាយុកាលរបស់ឧបករណ៍។
សំណួរគេសួរញឹកញាប់
សំណួរ: តើអ្វីជាតំបន់សម្គាល់ធម្មតា ហើយវាអាចត្រូវបានប្ដូរតាមបំណង?
A: យើងផ្តល់ជូននូវកន្លែងសម្គាល់ស្តង់ដារ ប៉ុន្តែម៉ាស៊ីនអាចត្រូវបានកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធជាមួយនឹងជម្រើសកញ្ចក់ផ្សេងគ្នា ដើម្បីបំពេញតាមតំបន់ជាក់លាក់ និងតម្រូវការជាក់លាក់របស់អ្នក។ សូមពិគ្រោះជាមួយវិស្វករផ្នែកលក់របស់យើងដើម្បីកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធដ៏ល្អប្រសើរសម្រាប់កម្មវិធីរបស់អ្នក។
សំណួរ៖ តើអ្នកផ្តល់ការបញ្ចុះតម្លៃសម្រាប់ការបញ្ជាទិញច្រើនឬបរិមាណទេ?
ចម្លើយ៖ ដាច់ខាត។ យើងមានជំនាញក្នុងការផ្គត់ផ្គង់អាជីវកម្ម និងតម្លៃភាពជាដៃគូភាគច្រើន យើងផ្តល់ជូននូវតម្លៃលំដាប់ថ្នាក់ដែលក្លាយជាការប្រកួតប្រជែងកាន់តែខ្លាំងជាមួយនឹងបរិមាណបញ្ជាទិញខ្ពស់។ ទាក់ទងក្រុមលក់របស់យើងសម្រាប់សម្រង់តម្លៃច្រើនតាមតម្រូវការ។
សំណួរ: តើរយៈពេលធានាស្តង់ដារគឺជាអ្វីហើយវាគ្របដណ្តប់អ្វីខ្លះ?
A: យើងផ្តល់ជូននូវការធានាស្តង់ដារ 12 ខែយ៉ាងទូលំទូលាយលើប្រព័ន្ធម៉ាស៊ីនសម្គាល់ឡាស៊ែរ UV ទាំងមូល និង 24 ខែសម្រាប់ប្រភពឡាស៊ែរ។ នេះរួមបញ្ចូលទាំងការការពារប្រឆាំងនឹងពិការភាពនៃសម្ភារៈ និងស្នាដៃសម្រាប់សមាសធាតុសំខាន់ៗដូចជាប្រភពឡាស៊ែរ ការស្កែនហ្គាល់វ៉ាណូម៉ែត្រ និងបន្ទះត្រួតពិនិត្យមេ។ ការធានារបស់យើងត្រូវបានរចនាឡើងដើម្បីធានានូវភាពជឿជាក់នៃប្រតិបត្តិការរយៈពេលវែងរបស់អ្នក។
ស្លាកក្តៅ: ម៉ាស៊ីនសម្គាល់ឡាស៊ែរ uv 10w, ប្រទេសចិន ម៉ាស៊ីនសម្គាល់ឡាស៊ែរ uv 10w ក្រុមហ៊ុនផលិត អ្នកផ្គត់ផ្គង់រោងចក្រ
ប៉ារ៉ាម៉ែត្របច្ចេកទេស
| គំរូ | HT-355NM |
| រលកឡាស៊ែរ | 355 nm |
| ថាមពលឡាស៊ែរ | 5/10/15W |
| ជួរឆ្លាក់ | 100x100-300x300mm ជាជម្រើស |
| ល្បឿនសម្គាល់ | តិចជាង ឬស្មើនឹង 7000 mm/s |
| គុណភាពពន្លឺ | <1.2 |
| ភាពញឹកញាប់នៃការធ្វើម្តងទៀត | 10 kHz-300 kHz |
| ល្បឿនឆ្លាក់ | តិចជាង ឬស្មើនឹង 7000 mm/s |
| ទទឹងបន្ទាត់អប្បបរមា | 0.01 ម។ |
| តួអក្សរអប្បបរមា | 0.15 ម។ |
| ភាពជាក់លាក់ម្តងទៀត | ± 0.002 ម។ |
| របៀបត្រជាក់ | ទឹកត្រជាក់ |
| អំណាចសុចរិតភាព | <1.5KW |
| អាយុកាលនៃប្រភពឡាស៊ែរ | រហូតដល់ 20000 ម៉ោង។ |
| ការផ្គត់ផ្គង់ថាមពល | 220V / ដំណាក់កាលតែមួយ / 50Hz / 6A |







