Shenzhen Chinasky Laser Technology Co., Ltd. គឺជាក្រុមហ៊ុនផលិត និងអ្នកផ្គត់ផ្គង់ដែលមានជំនាញវិជ្ជាជីវៈបំផុត នៃម៉ាស៊ីនសម្គាល់ឡាស៊ែរ 5w uv នៅក្នុងប្រទេសចិន។ សូមជឿជាក់ក្នុងការទិញម៉ាស៊ីនសម្គាល់ឡាស៊ែរ uv 5w ដែលមានគុណភាពខ្ពស់ជាមួយនឹងការធានារយៈពេល 2 ឆ្នាំពីរោងចក្ររបស់យើង។ យើងក៏ទទួលយកការបញ្ជាទិញតាមតម្រូវការផងដែរ។
លក្ខណៈ
តំបន់ដែលរងផលប៉ះពាល់ដោយកំដៅអប្បបរមា
ដោយសារតែលក្ខណៈ "ត្រជាក់ -" របស់វា តំបន់ដែលរងផលប៉ះពាល់ដោយកំដៅគឺតូចខ្លាំងណាស់។ មានឥទ្ធិពលកំដៅតិចតួចលើផ្ទៃការងារ ការពារវត្ថុធាតុដើមពីការឆេះ ឬខូចទ្រង់ទ្រាយ។ នេះមានប្រយោជន៍ជាពិសេសសម្រាប់កំដៅ - សម្ភារៈរសើបដូចជាប្លាស្ទិក សមាសធាតុអេឡិចត្រូនិច និងសម្ភារៈវេជ្ជសាស្ត្រ។
គុណភាពសម្គាល់ល្អ។
រលកកាំរស្មីយូវីខ្លីនៃ 355nm បណ្តាលឱ្យមានកម្រិតពណ៌ខ្ពស់ - និងការសម្គាល់ច្បាស់លាស់។ ស្នាមគឺមានលក្ខណៈអចិន្ត្រៃយ៍ ហើយជារឿយៗមានភាពធន់នឹងការពាក់បើប្រៀបធៀបទៅនឹងការបោះពុម្ពទឹកថ្នាំ។ ការសម្គាល់ម្តងហើយម្តងទៀតជាមួយនឹងភាពត្រឹមត្រូវខ្ពស់គឺអាចសម្រេចបាន ដោយសារក្បាលឡាស៊ែរ galvanometer ស្កែនភាពជាក់លាក់ - ខ្ពស់ ដែលអាចផ្លាស់ប្តូរផ្លូវនៃកាំរស្មីឡាស៊ែរដោយស្វ័យប្រវត្តិសម្រាប់ការសម្គាល់ដែលមានល្បឿនលឿន-។
កម្មវិធី
1. ឧស្សាហកម្មវេចខ្ចប់៖
ប្រើយ៉ាងទូលំទូលាយក្នុងការសម្គាល់សម្ភារៈវេចខ្ចប់ ម្ហូបអាហារ ឱសថ និងគ្រឿងសំអាង។ សញ្ញាសម្គាល់ច្បាស់លាស់ និងអចិន្ត្រៃយ៍មិនត្រឹមតែសមរម្យសម្រាប់ការកំណត់អត្តសញ្ញាណផលិតផលប៉ុណ្ណោះទេ ប៉ុន្តែថែមទាំងបំពេញតាមតម្រូវការបទប្បញ្ញត្តិផងដែរ។ ឧទាហរណ៍ ការសម្គាល់លេខបាច់ កាលបរិច្ឆេទផុតកំណត់ និងព័ត៌មានធាតុផ្សំនៅលើដបប្លាស្ទិក កញ្ចប់ពងបែក និងប្រអប់។
2. ឧស្សាហកម្មអេឡិចត្រូនិក៖
ល្អបំផុតសម្រាប់ការសម្គាល់នៅលើ PCB ដែលអាចបត់បែនបាន ស៊ីលីកុន wafers និងសមាសធាតុអេឡិចត្រូនិចផ្សេងទៀត។ វាអាចបង្កើតរន្ធមីក្រូ - បន្ទាត់ស្គ្រីប និងសម្គាល់កូដ QR នៅលើកញ្ចក់ LCD។ ប្រើផងដែរសម្រាប់ការសម្គាល់លើថ្នាំកូតផ្ទៃលោហៈនៃឧបករណ៍អេឡិចត្រូនិក ប៊ូតុងផ្លាស្ទិច និងឧបករណ៍ទំនាក់ទំនង។
3. កញ្ចក់ និងសេរ៉ាមិច៖
មានសមត្ថភាពដាល់រន្ធ និងសម្គាល់លើចានកែវ ក៏ដូចជាបង្កើតសញ្ញាសម្គាល់គុណភាព - ខ្ពស់នៅលើសេរ៉ាមិច។ វាមានប្រយោជន៍សម្រាប់ការដាក់ស្លាកយីហោផលិតផលកញ្ចក់ ដូចជានៅលើដបស្រា ពែងកែវ និងគ្រឿងតុបតែងកញ្ចក់។
4. ផ្នែកវេជ្ជសាស្ត្រ និងសុខភាព៖
ប្រើដើម្បីសម្គាល់ឧបករណ៍វេជ្ជសាស្ត្រដូចជា បំពង់បូម ស្នប់អាំងស៊ុយលីន និងប្លាស្ទិកវេជ្ជសាស្ត្រដែលរាតត្បាត ឬមិនមែន - ផ្សេងទៀត។ ស្លាកស្នាមមានលក្ខណៈអចិន្ត្រៃយ៍ និងធន់នឹងការក្រៀវ - ធានាបាននូវការកំណត់អត្តសញ្ញាណត្រឹមត្រូវ និងអាចតាមដានបានពេញមួយវដ្តជីវិតរបស់ផលិតផល។
5. ផលិតកម្មទូទៅ៖
ប្រើសម្រាប់សម្គាល់លើវត្ថុធាតុដូចជាឈើ កៅស៊ូ និងស្បែក។ ឧទាហរណ៍ ការសម្គាល់ឡូហ្គោ លេខសៀរៀល និងបាកូដនៅលើសិប្បកម្ម គ្រឿងបន្លាស់រថយន្ត និងគ្រឿងសម្លៀកបំពាក់។
សំណួរគេសួរញឹកញាប់
សំណួរ: តើសម្ភារៈអ្វីខ្លះដែលដំណើរការល្អបំផុតជាមួយនឹងការឆ្លាក់ឡាស៊ែរកាំរស្មី UV?
ចម្លើយ៖ ល្អបំផុតសម្រាប់កំដៅ-សម្ភារៈដែលងាយនឹងឆ្លុះ ឬឆ្លុះពន្លឺ ដែលឡាស៊ែរជាតិសរសៃតស៊ូ៖ ប្លាស្ទិក (ABS, PVC, polycarbonate) កញ្ចក់ សេរ៉ាមិច និងត្បូងកណ្តៀង លោហធាតុស្តើង (មាស ប្រាក់ ទង់ដែង) ឧបករណ៍វេជ្ជសាស្ត្រ និងអេឡិចត្រូនិច (PCBs ស៊ីលីកូន)
សំណួរ: ហេតុអ្វីបានជាជ្រើសរើសកាំរស្មី UV លើបច្ចេកវិទ្យាឡាស៊ែរជាតិសរសៃ?
ចម្លើយ៖ ឡាស៊ែរ "ត្រជាក់" 355nm របស់កាំរស្មី UV រំខានដល់ចំណងម៉ូលេគុលដោយមិនមានកំដៅ ការពារការរលាយ ការរង្គោះរង្គើ ឬ micro-បំបែក។ ឡាស៊ែរជាតិសរសៃ (1064nm) ប្រើកំដៅ-ការឆ្លាក់ដោយផ្អែកលើ-ល្អជាងសម្រាប់ស្នាមជ្រៅនៅលើលោហៈឧស្សាហកម្ម។
សំណួរ៖ តើមានជម្រើសថាមពលអ្វីខ្លះសម្រាប់ម៉ាស៊ីនសម្គាល់កាំរស្មី UV?
A: ជម្រើសថាមពលទូទៅសម្រាប់ម៉ាស៊ីនសម្គាល់កាំរស្មី UV រួមមាន 3W, 5W, 8W, 10W និង 15W ។ ជម្រើសនៃថាមពលអាស្រ័យលើតម្រូវការកម្មវិធីដូចជាប្រភេទសម្ភារៈជម្រៅនៃការសម្គាល់ដែលចង់បាននិងល្បឿននៃដំណើរការសម្គាល់។
សំណួរ៖ តើខ្ញុំជ្រើសរើសថាមពលត្រឹមត្រូវសម្រាប់កម្មវិធីរបស់ខ្ញុំដោយរបៀបណា?
ចម្លើយ៖ សម្រាប់សម្ភារៈរសើប - ស្តើង ឬកំដៅ ថាមពលទាបដូចជា 3W ឬ 5W អាចគ្រប់គ្រាន់។ ប្រសិនបើអ្នកត្រូវការសម្គាល់កាន់តែស៊ីជម្រៅលើសម្ភារៈប្រើប្រាស់បានយូរជាង ឬក្នុងល្បឿនកាន់តែលឿនក្នុងការកំណត់ផលិតកម្មកម្រិតសំឡេង - ខ្ពស់ ជម្រើសថាមពលខ្ពស់ដូចជា 10W ឬ 15W អាចសមស្របជាងនេះ។ វាជាការគួរពិគ្រោះជាមួយអ្នកជំនាញរបស់យើង ដែលអាចពិចារណាអំពីតម្រូវការសម្ភារៈ និងផលិតកម្មជាក់លាក់របស់អ្នក ដើម្បីណែនាំថាមពលដ៏ល្អប្រសើរ។
សំណួរ: តើកម្មវិធីអ្វីដែលត្រូវគ្នាជាមួយម៉ាស៊ីនសម្គាល់ឡាស៊ែរកាំរស្មី UV?
A: ម៉ាស៊ីនអាចប្រើជាមួយកម្មវិធីដូចជា EzCad2/EzCad3។ វាក៏អាចដំណើរការជាមួយប្រព័ន្ធដែលដំណើរការលើ Windows 7, 10, និង 11 (ទាំង 32-bit64-bit)។ ជម្រើសកម្មវិធីទាំងនេះអនុញ្ញាតឱ្យមានភាពងាយស្រួលក្នុងការបញ្ចូលការរចនា ការគ្រប់គ្រងដំណើរការសម្គាល់ និងការប្ដូរតាមបំណងនៃប៉ារ៉ាម៉ែត្រផ្សេងៗដូចជា ល្បឿនសម្គាល់ ថាមពល និងប្រេកង់។
ស្លាកក្តៅ: ម៉ាស៊ីនសម្គាល់ឡាស៊ែរ uv 5w, ប្រទេសចិន 5w uv laser marking machine ក្រុមហ៊ុនផលិត អ្នកផ្គត់ផ្គង់រោងចក្រ
ប៉ារ៉ាម៉ែត្របច្ចេកទេស
| គំរូ | HT-355NM |
| រលកឡាស៊ែរ | 355nm |
| ថាមពលឡាស៊ែរ | 5/10/15W |
| ជួរឆ្លាក់ | 100x100-300x300mm ជាជម្រើស |
| ល្បឿនសម្គាល់ | តិចជាង ឬស្មើនឹង 7000mm/s |
| គុណភាពពន្លឺ | <1.2 |
| ភាពញឹកញាប់នៃការធ្វើម្តងទៀត | 10KHz-300KHz |
| ល្បឿនឆ្លាក់ | តិចជាង ឬស្មើនឹង 7000mm/s |
| ទទឹងបន្ទាត់អប្បបរមា | 0.01 ម។ |
| តួអក្សរអប្បបរមា | 0.15 ម។ |
| ភាពជាក់លាក់ម្តងទៀត | ± 0.002 ម។ |
| របៀបត្រជាក់ | ទឹកត្រជាក់ |
| អំណាចសុចរិតភាព | <1.5KW |
| អាយុកាលនៃប្រភពឡាស៊ែរ | រហូតដល់ 20000 ម៉ោង។ |
| ការផ្គត់ផ្គង់ថាមពល | 220V / ដំណាក់កាលតែមួយ / 50Hz / 6A |





